https://www.kleib.pl/wp-content/uploads/2021/07/youtube_social_squircle_red-1.png

SYSTEMY

SYSTEM OCIEPLEŃ NA WEŁNIE MINERALNEJ

SYSTEM OCIEPLEŃ NA STYROPIANIE

SYSTEM OCIEPLEŃ GARAŻY

Systemy ociepleń Kleib Proffesional – postaw na najwyższą jakość

Ocieplenie każdego budynku powinno być dopasowane do technologii budowlanej, gdyż inne ocieplenie rekomendowane jest do domów prefabrykowanych w systemie szkieletowym, a inne w przypadku tradycyjnego budownictwa. Specyficzne potrzeby ma też budownictwo energooszczędne i pasywne. W każdym przypadku należy dobrać odpowiednie systemy ociepleń. Tu doskonale sprawdzą się nasze systemy ociepleń KLEIB. Skorzystaj z pomocy fachowców i dobierz najlepszy system ocieplenia domu czy budynku firmowego. Sprawdź produkty dostępne w poszczególnych systemach dociepleń, klikając w wybrany system.

System ociepleń na wełnie mineralnej – gdzie się sprawdzi?

Jeżeli chcesz wybrać ocieplenie do budownictwa szkieletowego, to lepiej od wełny skalnej sprawdzi się wełna szklana, która jest lżejsza. Poza ową wełną niezbędne będzie dobranie odpowiedniej zaprawy klejącej, preparatu gruntującego, tynku mineralnego, a także farby silikonowej. Właściwie dobrana chemia budowlana zapewni optymalne ocieplenie budynku i możliwość szczelnego montażu wełny mineralnej. System ociepleń na niepalnej i paroprzepuszczalnej wełnie mineralnej sprawdzi się nie tylko do ścian, ale i do stropów. Będzie dobrym wyborem nawet w przypadku ociepleń domów energooszczędnych i pasywnych, gdzie rekomendowana jest wełna skalna i grubość ocieplenia wynosząca nawet 40 cm. Oczywiście system ociepleń na wełnie mineralnej można stosować także w tradycyjnym budownictwie.

System ociepleń na styropianie – kiedy najlepiej wybrać?

Podobnie jak wełna, również system ociepleń na styropianie jest dość uniwersalny, trzeba jedynie dobrać odpowiedni rodzaj materiału do ocieplenia budynku. W przypadku domów szkieletowych sprawdzi się styropian ryflowany gwarantujący odprowadzanie skraplającej się pary. Z kolei do domów energooszczędnych czy pasywnych można wybrać styropian grafitowy EPS 032 lub EPS 031, a także odpowiednio dobraną chemię budowlaną. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak wygląda wykonanie systemu ociepleń na styropianie, kliknij w ów system i dowiedz się, jakie produkty chemii budowlanej KLEIB się sprawdzą.   

Co warto wiedzieć na temat systemu ociepleń garażu? 

Ocieplony garaż to gwarancja ochrony samochodu przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Warto zatem wybrać system ociepleń garażu. Dowiedz się więcej na temat systemu ocieplania stropów KLEIB SG, w skład którego wchodzi zaprawa klejąca C2W, wełna mineralna lamelowa, a także tynk mineralny C4. Zastosuj solidne i pewne rozwiązanie, które zapewni izolację na lata!