Kontakt

KLEIB SP. Z O.O.
Zakład produkcyjny

Pikutkowo 43
87-880 Brześć Kujawski
pokaż na mapie

tel.: 54 427 08 00
e-mail: kleib@kleib.pl

RYNKI WSCHODNIEJ EUROPY
Andrzej Skraburski
tel. +48 532 144 104
e-mail: a.skraburski@kleib.pl

DZIAŁ INWESTYCYJNO-SZKOLENIOWY - Polska Południowa
Kielar Damian
Doradca Techniczno-Handlowy
tel.: 795 550 110
e-mail: d.kielar@kleib.pl

DZIAŁ INWESTYCYJNO-SZKOLENIOWY - Polska Północna
Norbert Stojak
tel: 668 847 411
e-mail: n.stojak@kleib.pl
BIURO HANDLOWE
Dział Obsługi Klienta

ul. Kolonijna 37
86-031 Osielsko
pokaż na mapie

tel.: 52 381 85 46, 52 379 43 11,
52 379 51 61
e-mail: handlowy@kleib.pl

MARKETING
tel.: 52 381 86 79
e-mail: marketing@kleib.pl

SERWIS - Mieszalniki do Systemu kolorowania
tel.: 795 504 504
e-mail: serwis@kleib.pl

Dystrybucja materiałów budowlanych

Sylwia Czarnecka – chemia budowlana KLEIB,
cement, siatka systemowa

tel. 52 379 43 11
kom.: 500 257 977
e-mail: s.czarnecka@kleib.pl
Jagoda Drygała – chemia budowlana KLEIB, styropian
tel.: 52 379 51 61
kom.: 503 009 840
e-mail: j.drygala@kleib.pl
Magdalena Kruczkowska – chemia budowlana KLEIB
tel.: 52 381 85 46
kom.: 509 398 591
e-mail: m.kruczkowska@kleib.pl
Monika Majczyk – chemia budowlana KLEIB, wełna mineralna
tel.: 52 381 86 79
kom.: 500 258 109
e-mail: m.majczyk@kleib.pl

Dyrektorzy Regionu - Doradcy techniczno-handlowi

Wybierz województwo, aby zobaczyć listę Doradców w Twojej okolicy.


tel: