https://www.kleib.pl/wp-content/uploads/2021/07/youtube_social_squircle_red-1.png

o firmie

Obejrzyj nasz nowy film!

 

Firma KLEIB Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji profesjonalnej chemii budowlanej, od kilkunastu lat z sukcesem budując swoją ofertę produktową. Początkowo trzon produkcji stanowiły gotowe zaprawy budowlane. W 2009 roku, wraz z otwarciem nowego zakładu produkcyjnego, firma zwiększyła produkcję do 2 milionów opakowań rocznie oraz poszerzyła asortyment o kleje, zaprawy i tynki do systemów ociepleń, kleje do płytek, gresu i marmuru oraz farby zewnętrzne i wewnętrzne. Kolejne lata to dalszy, dynamiczny rozwój firmy.

W 2012 KLEIB poszerzył asortyment o gotowe, cienkowarstwowe tynki ozdobne oraz wprowadził wieloletnią gwarancję na systemy ociepleń KLEIB.

Marki produktowe

W 2015, dopasowując się do potrzeb rynku, firma KLEIB przebudowała portfolio swoich produktów i wyodrębniła następujące marki produktowe:

  • KLEIB PROFESSIONAL – Profesjonalna chemia budowlana
  • KLEIB PROCOLOR – Specjalistyczne farby wewnętrzne
  • KLEIB BIOAGRO – Produkty dla rolnictwa, sadownictwa i ogrodnictwa
  • KLEIB HYDROIZO – Hydroizolacje

Każda z marek ma za zadanie trafić do innego segmentu rynku, a plany rozwojowe firmy będą związane z potencjałem każdej z marek.

Budujemy jakość i zaufanie

W trosce o jakość naszych wyrobów oraz o ochronę środowiska naturalnego, współpracujemy z producentami chemii budowlanej i europejskimi centrami badawczymi takich firm jak jak Wacker, Dow, Brenntag czy Ceac.
Na terenie fabryki posiadamy laboratoria, w których doświadczona kadra ściśle kontroluje dostarczane surowce oraz nasze produkty na każdym etapie produkcji. Nasze wyroby spełniają wszystkie normy i wymagania krajowe oraz europejskie. Dział Kontroli Jakości dba, aby każda partia produktów dostarczana do dystrybutora odpowiadała deklarowanym parametrom.

Nasza historia

Za umiejętność wychodzenia naprzeciw potrzeb Klientów firma została wyróżniona Diamentami Forbesa na rok 2011/2012.

forbes2011 forbes2012

W 2017 roku KLEIB otrzymał Diament Forbesa w kategorii firm na poziomie przychodów od 50 do 250 mln PLN w województwie kujawsko-pomorskim.


W 2018 roku, wg rankingu Diamenty Forbesa, KLEIB zajął 3 miejsce na liście regionalnej w kategorii firm na poziomie przychodów od 50 do 250 mln PLN oraz 60 miejsce na liście ogólnopolskiej.Jest laureatem Gazeli Biznesu za lata 2010/2011, 2012/2013 oraz 2018, posiada również wiele certyfikatów potwierdzających wysoką jakość produkowanych wyrobów.

gazela2011   gazela2010 

KLEIB - firma z polskim kapitałem