https://www.kleib.pl/wp-content/uploads/2021/07/youtube_social_squircle_red-1.png

12 lutego, 2020 Budujesz dom? Wybierz zaprawę murarską KLEIB

zaprawa murarska łódzkie, gotowa zaprawa murarska, zaprawa murarska do bloczków,

Budujesz dom i szukasz najlepszych materiałów budowlanych? Zdecyduj się na chemię budowlaną KLEIB, jednego z najbardziej zaufanych producentów w Polsce. Jednym z podstawowych materiałów budowlanych do budowy domu jest zaprawa murarska, który jest mieszaniną piasku, cementu, wapna oraz składników mineralnych i innych domieszek. Zaprawa murarska jest stosowana w budownictwie, korzystają z niej zarówno ekipy budowlane, jak i amatorzy. Dzięki doskonałym właściwościom mieszaniny ściana jest stabilna.

Odwiedzając market budowlany wybierz produkty KLEIB, który jest polskim producentem wysokiej jakości chemii budowlanej. W ofercie KLEIB znajdziesz zaprawę murarską, do której wystarczy dodać wodę, przez co staje się gotowym materiałem do łączenia betonu komórkowego (gazobetonu), cegieł, pustaków czy innych tego typu materiałów ceramicznych, betonowych czy wapienno-piaskowych.

Do czego używa się zaprawy murarskiej?

Jakie jest zastosowanie zaprawy murarskiej?

Jeśli chcesz zbudować mur lub ścianę, ważny jest wybór odpowiedniej zaprawy murarskiej. Chemia budowlana od KLEIB umożliwia wznoszenie kondygnacji nadziemnych, fundamentów, ścian i piwnic. Stosuje się ją do murowania ścian, a także do łączenia prefabrykatów. Zaprawy murarskie KLEIB sprawdzą się do łączenia różnych materiałów budowlanych, między innymi takich jak:
-beton komórkowy (gazobeton),
-pustaki,
-cegły,
-bloczków betonowych,
-silikatowych,
-keramzytowych i innych.

Gotowa zaprawa murarska od KLEIB

Gotowa zaprawa murarska nie tylko gwarantuje zawsze takie same proporcje składników, ale również zapewnia wygodę. Kolejnym atutem gotowych mieszanek, jest fakt, że są odporne na mróz i inne niesprzyjające warunki atmosferyczne. Pozwala to na kontynuowanie prac, bez względu na pogodę. Takie właściwości przekładają się na solidność całej budowy. Dużym atutem zaprawy cementowej jest dobra urabialność i krótki czas wyrobienia mieszaniny. Skraca to czas uzyskania wytrzymałej i stałej w parametrach zaprawy murarskie, co jednocześnie wpływa na wygodę podczas prac budowlanych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze zaprawy murarskiej?

Jednym z najważniejszych parametrów, na które warto zwrócić uwagę jest maksymalne obciążenie oraz wydajność. Kolejną istotną kwestią jest powierzchnia, na której chcesz ją wykorzystać. Na tej podstawie będziesz mógł w łatwy sposób wyliczyć jaką ilość zaprawy murarskiej potrzebujesz.

W ofercie chemii budowlanej KLEIB znajdziesz zaprawę murarską:

  • do ogólnego zastosowania;
  • białą do cienkich spoin;
  • do cienkich spoin;
  • do klinkieru;

Zalety zapraw murarskich od KLEIB

Zaprawy murarskie KLEIB można stosować wewnątrz i na zewnątrz. Posiadają również krótki czas schnięcia. Dlatego doskonale sprawdzą się sprawnego i szybkiego murowania cegieł czy pustaków. Pozwalają na wybudowanie trwałego i wytrzymałego mury, który przetrwa lata. Nasze zaprawy cementowe charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz plastycznością.

Chemia budowlana od KLEIB doskonale sprawdzi się nie tylko do wznoszenia ścian, można je wykorzystać do tynkowania. Zaprawy murarskie KLEIB są łatwe w aplikacji i funkcjonalne.

Masz pytania? Chciałbyś skorzystać z naszej oferty? | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!