Kontakt

KLEIB SP. Z O.O.
Zakład produkcyjny

ul. Kolejowa 15-17
87-880 Brześć Kujawski
pokaż na mapie

tel.: 54 233 82 83
fax.: 54 233 82 83
e-mail: sekretariat@kleib.pl

RYNKI WSCHODNIEJ EUROPY
Andrzej Skraburski
tel. +48 532 144 104
e-mail: a.skraburski@kleib.pl

DZIAŁ INWESTYCYJNO-SZKOLENIOWY
Kielar Damian
Doradca Techniczno-Handlowy
tel.: 795 550 110
e-mail: d.kielar@kleib.pl
BIURO HANDLOWE
Dział Obsługi Klienta

ul. Koronowska 36
86-031 Żołędowo
pokaż na mapie

tel.: 52 381 85 46, 52 379 43 11
fax.: 52 379 51 61
e-mail: handlowy@kleib.pl

MARKETING
tel.: 52 381 86 79
e-mail: marketing@kleib.pl

SERWIS - Mieszalniki do Systemu kolorowania
tel.: 795 504 504
e-mail: serwis@kleib.pl

Dystrybucja materiałów budowlanych

Sylwia Czarnecka
tel. 52 379 43 11
kom.: 500 257 977
e-mail: s.czarnecka@kleib.pl
PRODUKTY:
cement, płyta GK, siatka, tynki Knauf
Jagoda Drygała
tel.: 52 379 51 61
kom.: 503 009 840
e-mail: j.drygala@kleib.pl
PRODUKTY:
styropian
Magdalena Kruczkowska
tel.: 52 381 85 46
kom.: 509 398 591
e-mail: m.kruczkowska@kleib.pl
PRODUKTY:
tynki do dociepleń, zaprawy, kleje do płytek, gładzie, gipsy, farby, preparaty gruntujące, hydroizolacje, bioagro
Monika Majczyk
tel.: 52 381 86 79
kom.: 500 258 109
e-mail: m.majczyk@kleib.pl
PRODUKTY:
wełna mineralna, cegła

Dyrektorzy Regionu - Doradcy teczniczno-handlowi

Wybierz województwo, aby zobaczyć listę Doradców w Twojej okolicy.


tel: